top of page

ne 08. 10.

|

Liberec

Záměr, plán, cíl a Cesta / celodenní seminář

Timemanagement, stanovování a hodnocení cílů, vize a mise - to jsou standardní nástroje řízení firmy. Víte, že se dají stejně dobře uplatnit i v našem osobním životě a mají své ekvivalenty v rovině Duše i Ducha? A že máme možnost uvést to všechno do souladu a využít? Přijďte se přesvědčit!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Záměr, plán, cíl a Cesta / celodenní seminář
Záměr, plán, cíl a Cesta / celodenní seminář

Místo a čas

08. 10. 2023 8:30 – 15:20 SELČ

Liberec, Gorkého 658/15, Staré Město, 460 01 Liberec, Česko

Podrobné informace

Bert Hellinger řekl, že svou rodinu, rod a národ si před příchodem do života vybíráme - a to podle toho, co se potřebujeme naučit. To znamená, že máme PLÁN! A s námi jsou do něj zapojeni naši příbuzní, přátelé i zdánliví nepřátelé, kteří přicházejí spolu s námi umožnit nám absolvovat dohodnuté lekce. Jejich spojení do našeho výukového plánu představuje vyšší verzi plánování. A co teprve, když se takto podíváme na celkové dění na Zemi? Úžas a úcta je adekvátní vyjádření vůči velkému Plánu života, jehož pro-vedení má na zodpovědnosti úřadující Bohyně. Jak do toho všeho mohou zapadat naše malé denní plány, naše větší přání a sny, proč se některé z nich naplní a jiné vůbec, tím se budeme zabývat na semináři. Začneme od základu business pohledem na věc - protože plánování a řízení času patří mezi oblíbené a velmi propracované manažerské disciplíny. Tak proč to nevvyužít? Vždyť to, co funguje v jedné oblasti, zpravidla funguje i jinde. Seminář povede společně Lenka a Saša, pracovat budeme prakticky, proto věnujte pozornost domácí přípravě. 

S sebou: pohodlné oblečení, přípravu dle mailu, občerstvení na společný oběd a kávové přestávky. Cena: 1.900 Kč splatná na místě. 

Share This Event

bottom of page