top of page

ne 11. 12.

|

Liberec

Workshop CELISTVOST DUŠE / Kvalifikace duše

Každý život je v rovině energie zářivým energetickým vláknem, které spolu s ostatními životy našich blízkých tvoří vzory v tkanině života. Nejsme na sobě nezávislí. Naše životy ovlivňují ostatní, jejich zase ten náš a všichni podléháme mnohem větším vlivům, o kterých máme jen matné tušení.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Workshop CELISTVOST DUŠE / Kvalifikace duše
Workshop CELISTVOST DUŠE / Kvalifikace duše

Místo a čas

11. 12. 2022 8:00 – 15:30 SEČ

Liberec, Gorkého 658/15, Staré Město, 460 01 Liberec, Česko

Podrobné informace

Naše malé životní příběhy vytvářejí malé vzory, rodinné vzory se promítají do národů. Státy vznikají a zanikají. Vše proudí a mění se. Jak jsou tyto proudy řízeny a ovládány? Je možné je poznat, pochopit? Lze se do nich vědomě připojit a řídit svůj život podle jejich směru? A co by to prakticky znamenalo? Jaké to celé má smysl? Můj život, dění kolem? Lidstvo odjakživa hledá odopovědi na tyto otázky. Proto máme legendy a mýty, proto existuje astrologie, numerologie, tarot, víra. Pojďte nahlédnout trochu za oponu Ducha, jehož vanutí ovlivňuje vývoj duše i způsob života na Zemi. Každý z nás obsahuje jeho jiskru, každý jsme jim řízen, ať si to uvědomujeme nebo nikoliv. Téma druhého setkání zní - kvalifikace duše. Co je to? Každá duše je má svou "profesi", na kterou se připravuje. Svou Službu ku prospěchu většího celku. Chcete vědět, zda se to týká i Vás? 

S sebou: pohodlné oblečení, zvídavost, písemnou přípravu, psací potřeby, 1.300Kč na vstup a malé občerstvení ke sdílení na kávové přestávky. 

Share This Event

bottom of page