28. 2. 2021 Pozvánka pro zájemkyně o uzavřenou skupinu Na cestě k sobě

Milé ženy!


Je možné, že vás účast na uzavřené skupině láká, ale zároveň máte pochybnosti, zda... to nebude příliš náročné, zda to skloubíte s rodinou, zda to všechno pochopíte, co se bude vůbec dít.... a mnohé jiné. A já vám k tomu mohu říci jen jediné: vezměte pochybnosti s sebou, přihlaste se a přijďte. Dokud to společně nevyzkoušíme, neuvidíme a tudíž ani nebudeme vědět :-).


Nevím sama, jak bude skupina probíhat a co se bude dít. Pro ty z vás, které jsou zvídavé, je na této stránce ponecháno pár příspěvků, které mapují dění z minulých skupin... čistě pro ilustraci a inspiraci. Nezapomeňte však při jejich čtení, že nelze dvakrát vstoupit do téže řeky. Já sama po sedmi letech a osmi různých skupinách vím, že pokaždé to bylo velmi jiné,

velmi překvapivé,

velmi poučné a objevné,

velmi intenzivní..

a velmi silné!

Vždy s hrdostí a určitou směsí úžasu vidím, jak se ty ženy, které přijdou na první setkání, za půl roku promění. Na co přijdou, co v životě začnou dělat jinak a jak rozkvetou. Je to pro mě takový malý každodenní zázrak. Snad právě proto je pro mě práce s ženskou skupinou vrcholem všeho, co dělám.


Proč tedy přijít?


My ženy bereme sílu od ostatních žen, čerpáme poučení a inspiraci z jejich příběhů a zkušeností. Po staletí jsme si vzájemně pomáhaly nést osudová břemena, společně jsme zpívaly, nosily vodu ze studny, praly, vařily a dělaly mnoho jiných věcí. Společně jsme se radovaly z narozených dětí, opatrovaly je, společně oplakávaly ztráty. A společně jsme zapomněly, jaká je v nás síla, co dokážeme a v čem spočívá naše poslání tady na Zemi. Skupinová setkání na to všechno navazují a obnovují nebo znovu nastavují vše dobré, čeho je ženské pole schopné.


Na skupině máte možnost sdílet jak své úspěchy, tak obavy, potíže i pochybnosti. Máte možnost zažít sílu a oporu ostatních žen a zjistit, že váš příběh je jednou nitkou ve velmi složitém předivu generačně společných osudů - a že je možná kouskem osnovy nového příběhu, který se právě utváří pro celou planetu Zemi. Pokud se chcete odvážně podívat na sebe, své životy, rodiny a hledat prostor pro změnu, pokud se chcete jen usebrat a inspirovat, pokud to teď máte těžké a uvítáte podporu, je čas a prostor skupiny určen vám.


Téma "Na cestě k sobě" také slibuje možnost podívat se na to, co zde na Zemi dělám, jaký je smysl mého života a kde na mě čeká "naplnění". Všichni jsme se přišli na Zem učit. Každý člověk svým životem vypráví svůj jedinečný příběh, každý žije svůj život tak nejlépe, jak umí. Najdou se ale tací, kteří se vzdají osobního příběhu ve prospěch většího příběhu, který je zachytí a může být jimi vyprávěn. Takoví lidé pak žijí nejen svůj život, ale i své předurčení. Pokud vás zajímá i tato hlubší stránka vašeho bytí, pak věřte, že část skupinových setkání bude věnována právě pátrání po tom, co je naším posláním, povoláním, nebo předurčením. A kdoví, co nás na takové cestě čeká?


Vzhůru za dobrodružstvím vás zve


Saša.


PS: Můžete se těšit i na příspěvky dvou absolventek loňské pokročilé skupiny - Alenky a Lenky :-). Budou s námi a pomohou mně skupinu vést a vás podpoří svými zkušenostmi, příklady a dary.

© 2015 Alexandra Hochmanova

  • LinkedIn Clean Grey