25.4.2021 O MATCE A O MNĚ

Milé ženy!


Máme za sebou měsíc intenzivní práce a také pár rozloučení. Jsem moc ráda, že jste se do toho s vervou pustily a vytrvaly. A jde vám to! Protože všechny cesty vedou do Říma, v našem případě k Matce, budeme se tomuto tématu intenzivně věnovat. Prosím proto hned na úvod, abyste si připravily dvě věci:

1) Své otázky k tématu matka...

2) Svá shrnutá dosavadní pochopení k tématu matka. Obojí uplatníte na úvodním kolečku.


Minule jsme některé věci nestihly, takže je zařadíme na toto setkání.


Program


1) Výuka – Podrobně projdeme to, jaké podmínky žena potřebuje naplnit, aby mohla přinášet na Zem Lásku. Zahrneme práci s rodem a jeho tématy, Umístění, Uzemnění, Zakořenění, otevřenost Životu na Zemi a otevřenosti rovině Ducha. Uvidíte základní souvislosti mezi Řádem, Duší v ženském poli a jejími úkoly, spodním a horním Zemským energetickým trojúhelníkem a čakrami. Na závěr této části byste měly mít kompletní představu o tom, jak a kde potřebuje každá žena stát, aby stála v Řádu a mohla dávat Lásku ostatním. Na tyto základy budeme stavět další poznání a uvědomění při pokračování skupiny.


Druhá část výuky se bude týkat Lásky samotné. Povíme si něco o historii Země a roli Lásky. Připomeneme si 4 Ctnosti, které stojí na cestě k Sebe-Lásce a které si budeme osvojovat tak, jak po této cestě půjdeme.


Třetí část výuky bude soustředěna na metodiku a KOLBŮV UČÍCÍ CYKLUS. Mým úkolem je ukázat vám 4 kroky procesu učení v dospělosti a odhalit, které části zvládáte a které máte zablokovány. Podrobně prozkoumáme první krok, propojíme ho s VNÍMÁNÍM a přidáme techniky, které budete na podporu svého vnímání cvičit doma. Vše propojíme do logické souvislosti s předchozími částmi výuky - tj. úkoly žen na Zemi a Láskou.


2) Práce na osobních tématech - vyplyne z kolečka, úvodních kontrolních konstelací a výuky. Uvidíte, že každá z nás má co dělat :-).


3) Ke Službě nám buď bude něco přidáno od Spravedlivosti, nebo se ukáže z výše uvedených bodů.Ostatní informace k programu a připomenutí:

  1. Zahájení skupiny společným KOLEČKEM.

  2. Stručné shrnutí toho, co mi přinesl první měsíc společné práce, v rozdělení na:

  3. Jaká je to pro mě zkušenost, v čem vidím přínosy a co potřebuji přenastavit jinak?

  4. Co jsem díky spolupráci s ostatními pochopila a získala?

  5. Pokud mi zůstává něco nepochopené, nedořešené, tak co potřebuji?

  6. Své otázky k tématu matka...

  7. Svá shrnutá dosavadní pochopení k tématu matka.

  8. Budou-li akutní věci k řešení, pořešíme - doufám. Jen varuji, tato skupina není přímo určena pro řešení osobních potíží, na to máme jiné možnosti.

Co s sebou:

  • Psací potřeby, pohodlné oblečení a přezutí, pokud potřebujete.

  • Něco na sdílené kávové přestávky a oběd.


Za lektorský tým se na vás všechny moc těšíme!


Saša, Ála, Lenka.


Začínáme společnou snídaní v 8,00 - naladíme se, seznámíme, popovídáme a v 8,30 se pustíme do práce. Můžete parkovat ve dvoře, brána bude otevřená. Počítejte s ukončením práce v 16,30 a odjezdem po úklidu v 17,00 hodin. Když stihneme dříve, rozejdeme se dříve. Cena 1.000 Kč zůstává stejná, platí se na místě.