Vedu s lehkostí a radostí - uzavřená skupina 2020/21

Nikdo z nás netušil, že loňská skupina na téma "Jsem připravena vést" bude vlastně intenzivním výcvikem, který nás v závěru dovede k tomu, že budeme mít své "žáky", tj. ty, co opravdu vedu. Zatím to neplatí pro všechny, ale to jistě přijde :-) (zda k radosti, nebo ke zděšení doplníte samy).

Letošní skupina naváže na loňskou práci a ještě ji rozšíří - o nová témata a také doufáme, že o nové účastnice. Takže jdeme na to:


Jaké jsou podmínky účasti:

Do letošní skupiny patří jak část účastnic loňského běhu (ty, co udržely a posílily své vědomí) + nově příchozí zájemkyně. Všechny společně projdeme konstelací, která ověří naše ZODPOVĚDNÉ ROZHODNUTÍ za to, že chci do této skupiny patřit a pracovat na sobě tak, abych pevně stála na své cestě a rozvíjela své dary ku prospěchu ostatních. Na termínu této konstelace se dohodneme.


Předběžný program a organizace roku:

Z předchozí práce posledních tří měsíců víme, že se na našich setkáních dějí různé věci, které lze uspořádat do tématických skupin. Jaké to jsou?

 1. osobní témata, se kterými pracuje každá z nás, aktuální, akutní, i dlouhodobá chronická (sem patří partnerství, děti, vztahy v rodu, rodině, symptomy, práce; ale i osobní minulé životy, přenosové pocity od předků apod.).

 2. společná témata skupiny (sem patří společné symptomy, společné minulé životy, práce v dimenzích atd.).

 3. témata ženského pole, tj. taková, kdy společně zkoumáme a poznáváme zákonitosti a zodpovědnosti života žen tady na Zemi a aktivně vědomí žen a dovednosti spojené s vědomým životem ženy rozvíjíme (např. ženský úděl, zodpovědnost, co to znamená "dobře stojící žena", jak dát muži místo...).

 4. co Vesmír přinese (prostě co nám je dáno za úkol, jakmile se sejdeme - odvádění duší, práce s entitami a jemnohmotnými bytostmi, uklízení v obou polích a další).

K tomuto nám ještě přibývá téma:

5. vědomě vedu - což je časoprostor, kde bychom měly mít možnost diskutovat o tom, co dělat s žáky, kamarádkami a jinými ženami-muži, kteří se na nás obracejí, jak naslouchat, jak stručně a výstižně mluvit, apod. zkrátka taková poradenská praxe.


A poslední oblastí, kterou jsme dostaly za úkol rozvíjet (tedy Renatka to má za úkol), je Astrologie. Renatko, zkus naplánovat další Astro-okénko, ať pokročíme. Zkus využít plánovaný čas pátečních praktik.


Z výše uvedeného seznamu plyne, že práce je poměrně dost a že se nám to všechno do jedné neděle měsíčně nevejde. Proto bude tento rok pracovně-výcvikově rozdělen do dvou bloků:

 1. Nedělní setkání - "povinná" část, kdy se budeme scházet všechny a čas věnujeme tématům Duchovně-duševním, tj. práci na horním energetickém trojúhelníku (výše uvedená témata 2. až 5., modrá)

 2. Páteční dopolední praktika - "volitelná část", kdy přijdou ty, které to potřebují; časoprostor určený na práci na osobních tématech, tj. tématech dolního energetického trojúhelníku.

Ty z vás, které již vedou, budou mít ještě možnost Supervize, tj. času, který je přímo určen na rozbor a nácvik práce s klienty.


Při rozdělení a nástinu harmonogramu jsem se řídila zkušeností z posledních tří měsíců. Pokud bude třeba, vše upravíme. Víme, že Vesmír to vždy poskládá podle svého :-).


Termíny pátečních praktik

Vždy od 8,00 do 12,00 do vašeho diáře (navrhuji přihlašovat se přes Divé Ženy Whats up - je to nejvíc flexibilní):

 • 11. a 25.9. 2020

 • 9. a 23.10. 2020

 • 6. a 27.11. 2020

 • 11.12. 2020

Věřím, že takto to bude dostatečné. Pokud ne, přidáme, nebo naopak ubereme. Nevím jak vy, ale já se každopádně těším - určitě to bude zase JÍÍÍÍÍZDA!


S láskou


Saša.


© 2015 Alexandra Hochmanova

 • LinkedIn Clean Grey